2017 Amazon Prime Günü Boyunca Küçük İşletmeler 40 Milyondan Fazla Ürün Sattılar

 

13 ülkenin bulunduğu, 30 saat süren 2017 Amazon Prime Gününü kutlamak için küçük işletme ve girişimcilerin 40 milyon sebebi var.

Müşteriler, 3. yıllık Prime günü etkinliği sırasında dünyadaki yüz binlerce küçük işletme ve girişimciden 40 milyondan fazla ürün sipariş etti.

Küçük işletmeler ve girişimciler, giyimden oyuncağa, elektronik eşyalardan ev eşyalarına ve el yapımı ürünlere kadar birçok alanda fırsat sundu; birçoğu için bugüne kadar ki en büyük satış deneyimleriydi.

Küçük işletme sahibi, LightAccents firmasının Ceo’su Lawrence Bibi, “LightAccents muhteşem bir Prime günü geçirdi. Son 2 yıl içindeki en iyi satış günümüzdü.” dedi.

Prime Günü satışları, Amazon’da satış yapan küçük işletmelerin ve girişimcilerin yılın satışların az olduğu bu döneminde kârlarını artırmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda küçük işletmelerin yaklaşan tatil sezonuna hazırlanmasına da yardımcı olur.

Willow & Everett’in kurucularından Ben Arneberg, “Prime Günü etkinliğinde (30 saat) genel satışlarımızdan yaklaşık 20 kat daha fazla satış yapıldığını gördük. Bu bizim işimiz için çok büyük bir şans çünkü bize binlerce yeni müşteriye ulaşma şansı veriyor ve tatil sezonu için envanterimizde nakit akışını arttırmamızı sağlıyor.

Aşağıda ki videoya bir göz atarak bu küçük işletmelerin ve girişimcilerin işletmelerini büyütürken Amazon’dan nasıl faydalandıkları konusunda söylediklerini görebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir